Lido taxi Brno

Vícemístné taxi Brno

Lido taxi Brno
non-stop taxislužba v Brně Zkrácený telefon Lido taxi Brno
Telefon Lido taxi Brno
objednávka taxislužby
Odkud Zrušit
Kam Zrušit
Vzdálenost
Odhad ceny

Mobilní aplikace LIDO taxi Brno
Apple aplikace LIDO taxi Brno
Android aplikace LIDO taxi Brno

Proč objednat vícemístné taxi?

Ve dvou se to lépe táhne, ale v partě je to ještě lepší. Párty ve více lidech – rozjetý večírek zachrání vícemístné taxi od Lido taxi Brno, které naráz přepraví větší množství osob. Díky naší unikátní službě nemusíte čekat na to, až se účastníci jednotlivě dopraví na místo. Můžete začít slavit přímo ve voze, kde budou všichni. Ať už se ve více lidech potřebují přepravit maturanti, svatebčané nebo jen početnější parta kamarádů, služba Lido taxi je tu pro vás.

Vícemístné taxi netrhá partu

Určitě už jste se někdy ocitli nebo se ocitnete v situaci, kdy budete s přáteli potřebovat taxi. Když se však ještě před jeho objednáním spočítáte, tak zjistíte, že do běžného taxíku se zkrátka nevejdete. Co pak? Rozpočítáte se dětskou říkankou a toho navíc pošlete na místo určení pěšky nebo autobusem? Nebo zvolíte solidárnější cestu a autobusem se přepravíte všichni? V Brně kompromis dělat nemusíte, jednoduše si objednáte Lido taxi pro více osob a za zábavou nebo prací se přepravíte hezky v jednom voze. Lido taxi tak rozhodně netrhá partu, a proto na něj můžete v Brně pomyslet vždy, když se vás sejde početnější skupinka.

Taxi pro více lidí ušetří vaše peníze

Vícemístné taxi vás však nemusí přepravovat jen za zábavou. Prostorný interiér vozu můžete využít pro početnější rodinku, které se zachtělo výletu nebo se chystá na rodinnou sešlost. Například když na oslavu narozenin máte vzít i babičku s dědečkem a víte, že do auta k vám už se nevlezou a tudíž pro ně pojedete na podruhé, je lepší nechat osobák v garáži a hned napoprvé a v plném počtu se na rodinnou akci dopravit s Lido taxi. Tím ušetříte čas, energii i peníze za palivo. Kromě toho předejdete mnohým komplikacím - na žádného člena rodiny se zkrátka nezapomene a ani se na něj nebude čekat. Na akci budete pěkně pohromadě a hned na první dobrou. Přivítání s ostatními tak může proběhnout v plné parádě.

Podívejte se na služby, které aktuálně nabízíme