Lido taxi Brno

Mohou si senioři jízdu taxíkem užít? S Lido taxi vždycky!

Lido taxi Brno
non-stop taxislužba v Brně Zkrácený telefon Lido taxi Brno
Telefon Lido taxi Brno
objednávka taxislužby
Odkud Zrušit
Kam Zrušit
Vzdálenost
Odhad ceny

Mobilní aplikace LIDO taxi Brno
Apple aplikace LIDO taxi Brno
Android aplikace LIDO taxi Brno

Mohou si senioři jízdu taxíkem užít? S Lido taxi vždycky!

Říká se, že nejvíce lidí spěchá paradoxně v důchodu. I senioři, ačkoliv jim v penzi ubydou pracovní povinnosti, mají spoustu vyřizování - pochůzky po městě, návštěvy u lékaře, hlídání vnoučat, kulturní program a jiné aktivity. Pak se ani nemůžeme divit, že i senior spěchá a například ve frontě u pokladny je mírně netrpělivý. Stihnout všechny jeho povinnosti mu pomůže senior taxi, které ho zaveze všude tam, kde potřebuje.


Zbořte své předsudky o jízdě se senior taxi

Vzít si taxi je běžnou praxí a nejspíš každý z nás se už taxíkem někde přepravoval. Ačkoliv je to poměrně snadný způsob přepravy, je zejména spousta seniorů svázána řadou předsudků - taxi je předražené, řidiči jsou bezohlední a neukáznění, jízda se podobá rallye závodům a objednání taxi je stresující záležitostí. Tak takhle vidí jízdu taxíkem senioři, kteří si kvůli nepodloženým předsudkům zavírají vrátka k pohodlnějšímu cestování po městě. Řada z nich už nemá řidičské povolení nebo si na jízdu v autě už netroufne. Přitom spousta seniorů potřebuje na pravidelné prohlídky k lékaři, chce si nakoupit nebo strávit čas s přáteli. Mají snad kvůli tomuto neustále žádat své blízké, kteří mají svých starostí nad hlavu? Ne! Moderní doba si žádá i moderní seniory, kteří využijí službu Lido taxi. Lido Taxi v Brně funguje již od roku 1990 a zvláštní službu nabízí i seniorům. Díky tomu si mohou senioři jízdu taxíkem opravdu užít.

Nečekejte na autobus...počkejte si na Lido TAXI pro seniory

Zdá se, že v důchodu má každý času dost, ale není tomu tak. Proto jej neztrácejte čekáním na autobusové zastávce nebo doma při čekání na nevrlého rodinného příslušníka, který kvůli vašemu nakupování musel odejít dříve z práce. Je lepší vyhledat jiné řešení. Zavolejte si Lido taxi Brno, které u vás bude do 5 minut.

Mohou si senioři jízdu taxíkem užít? Samozřejmě, pokud zvolí ověřenou taxi službu. Tou je bezesporu služba Lido taxi , která pomůže všem seniorům, kteří nechtějí být závislí na svých příbuzných. Překvapte své blízké svou vlastní iniciativou a všechny vaše pochůzky si zařiďte sami, zavolejte si SENIOR TAXI.

Podívejte se na služby, které aktuálně nabízíme

Copyright © 2015 - LIDO TAXI RADIO, spol. s r.o.