Lido taxi Brno

Osobní řidič pro Brno a okolí

Lido taxi Brno
non-stop taxislužba v Brně Zkrácený telefon Lido taxi Brno
Telefon Lido taxi Brno
objednávka taxislužby
Odkud Zrušit
Kam Zrušit
Vzdálenost
Odhad ceny

Mobilní aplikace LIDO taxi Brno
Apple aplikace LIDO taxi Brno
Android aplikace LIDO taxi Brno

Osobní řidič pro Brno a okolí

V dřívějších dobách, kdy se pánové a dámy nechávali všude vozit, měli své kočí a osobní řidiče, bylo tak nějak elegantněji, nemyslíte? To si jen ledabyle vystoupili z vozu a nedbaje jeho zaparkování, pustili se ihned do řeči s tím, kdo stál vedle na chodníku. Nejspíš proto si dámy v té době mohly dovolit nosit korzety... a pánové chodit přesně na čas. Neřešili místo, kde zaparkovat a už vůbec nemuseli dobíhat pár bloků pěšky. Teď každý dělá, co může, aby minul odpolední špičku, riskuje pokutu a už vůbec nemá čas ztratit slůvko se známým na chodníku... protože kvůli zácpě jde opět pozdě.

Jsou okamžiky, kdy je auto pro řidiče spíše přítěží... , které to jsou?

Jaké to bylo pohodlí pro vážené a movité dámy a pány, mít svého osobního řidiče/kočího. Ten vůz/kočár zaparkoval přesně tam, kde bylo třeba. Svého pána/paní vyzvedl vždy na čas, pamatoval si trasu, postaral se o palivo a úklid vozu... O tom si majitelé automobilů mohou nechat jenom zdát. Mít vlastní automobil je velký komfort, to sice ano. Na druhou stranu ale dokáže být vůz velkou přítěží. Především v následujících okamžicích.

Co bude s osobním řidičem jinak?

Víte, že i dnes si můžete užít komfort osobního řidiče? Samozřejmě. Lido Taxi vám ho v Brně nabídne! A nebojte, nemusí vás doprovázet všude, kde se hnete... jak to kdysi bývalo zvykem. Osobní řidič od Lido Taxi vás pohodlně zaveze na místo určení. Vy z toho vytěžíte následující:

Mít svého osobního řidiče neznamená vzdát se volantu

Ale jen si nemyslete, že bychom vás tímto chtěli připravit o požitek z řízení vozu. To v žádném případě. A i když osobní řidič vytrhne trn z paty spíš neřidičům, pro řidiče může znamenat luxus. Luxus zvolit si, zda pojedou svým autem nebo se nechají „povozit”...

Podívejte se na služby, které aktuálně nabízíme

Copyright © 2015 - LIDO TAXI RADIO, spol. s r.o.