Lido taxi Brno

Nejlevnějí taxi Brno

Lido taxi Brno
non-stop taxislužba v Brně Zkrácený telefon Lido taxi Brno
Telefon Lido taxi Brno
objednávka taxislužby
Odkud Zrušit
Kam Zrušit
Vzdálenost
Odhad ceny

Mobilní aplikace LIDO taxi Brno
Apple aplikace LIDO taxi Brno
Android aplikace LIDO taxi Brno

Nejlevnější taxi

Pro větší komfort při vyřizování pracovních i soukromých záležitostí doporučuejeme automobil nechat v garáži. Dokonce si můžete nechat ujet vlak, dovolit si nedoběhnout poslední autobus. Pěšky ale nemusíte, vezměte si taxi. Ale ne jen tak ledajaké. V Brně se nejlevněji svezete s Lido Taxi! LidoTaxi není jen nejlevnější, je i nejflexibilnější. Sveze studenty, seniory i domácí mazlíčky. Pomůže vám se stěhováním. Ve vícemístné limuzíně vás hodí domů z vydařené párty. Odveze vás na letiště. Zkrátka a dobře pomůže vám vyřídit vaše každodenní pochůzky. Levně.

Ceny taxi Brno

Využijte nejlevnější taxislužbu v Brně.

Nástupní sazba 40,-
Jízdné po Brně 30,-Kč / km
Jízdné na slevu I. 25,-Kč / km

Důvody, proč jezdit po městě s taxi

Víte, jak moc společného má vyřizování běžných věcí a vaše peněženka? Dostavit se k lékaři na prohlídku, do obchodního centra, na návštěvu ke známým, na úřad... to všechno něco stojí. Čas i peníze. Už jste se někdy sami sebe zeptali, jak ušetřit čas a peníze při vyřizování všeho potřebného? My víme jak.

Možná to máte všude „coby kamenem dohodil”, jindy je potřeba jít přes celé město. Pěšky, na kole, autobusem, tramvají, vlakem? Jak cestujete a kolik vás to stojí?

Když jedete autem, ... potřebujete vytáhnout automobil z garáže. Vystát si dlouhé fronty, jedete-li ve špičce. Najít místo na přeplněném parkovišti u lékaře. Zaplatit parkovné. Natankovat. Tou samou trasou se vrátit domů. Mezitím ještě oběhat lékárny a znovu hledat místo k zaparkování v rušném městě. K tomu všemu se ještě musíte o váš automobil dobře starat, platit pojistku, opravy, abyste s ním k lékaři vůbec mohli vyjet.

Když pojedete hromadnou dopravou, ... ušetříte za parkování. Zato si ale na vlak či autobus musíte počkat, nezmeškat ho a urazit potřebnou vzdálenost pěšky, abyste se dostavili na příslušné stanoviště. Potom se mačkat mezi davem cestujících, kteří zvolili stejný způsob dopravy.

Podívejte se na služby, které aktuálně nabízíme